Šoruden, rūpējoties par pedagogu profesionālo pilnveidi Vides izglītības jomā, Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”   piedāvā 2 kursus vides interešu izglītības, bioloģijas un dabaszinību (arī sākumskolas) skolotājiem.

Abi kursi notiks divās daļās BJVIC  “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes ielā 8A, Rīgā, no plkst. 14.30 līdz 19.00.

  1. “Aizraujošu, izglītojošu pētniecisko nodarbību organizēšana dabā”

12 h, vadītājs Jānis Zariņš

25.09. un 02.10.2018.

Mūsdienīga mācību procesa organizācija prasa radošu pieeju un atraktīvas un aizraujošas mācību darba organizācijas formas. Kursu dalībnieki izpratīs vidē pieejamo mācību materiālu un uzskates līdzekļu izmantošanas iespējas. Būs apguvuši prasmi vadīt atraktīvas, bērnu vecumposmam atbilstošas un saistošas āra nodarbības, kā arī atpazīt un risināt problēmsituācijas, kas nereti rodas āra nodarbību laikā.

Pieteikumu, lūdzu, aizpildīt elektroniski, izmantojot vietnes adresi:

https://ej.uz/RDS_nodarbibas_daba_2018  līdz 2018. gada 21. septembrim.

  1. “Pētnieciskās prasmes veicinošu spēļu, rotaļlietu, augu noteicēju izgatavošana un izmantošana vides izglītībā”

 12 h, vadītāja Lilita Svirževska

04.10. un 11.10.2018.

Jau no pirmsskolas vecuma ir aktuāls jautājums par pētniecisko prasmju attīstīšanu. Kursu laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar inovatīviem risinājumiem pētniecisko prasmju attīstīšanā, izmantojot spēles, rotaļlietas un augu noteicējus. Profesionālo pilnveides kursu rezultātā dalībnieki pratīs radoši izmantot zinātnes rotaļlietas un vides spēles pedagoģiskajā procesā, sekmējot bērnu pētnieciskās prasmes. Katrs kursu dalībnieks dāvanā saņems kursu vadītājas Lilitas Svirževskas veidotu spēli.

Pieteikumu, lūdzu, aizpildīt elektroniski, izmantojot vietnes adresi:

https://ej.uz/RDS_petnieciba_2_2018  līdz 2018. gada 2. oktobrim.

 

Kursi ir saskaņoti Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā

 

Gaidīsim visus, kam rūp jaunās paaudzes izglītošana Vides izziņas jomā!

Papildus jautājumus sūtīt BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola”  izglītības metodiķei Dacei Naglei uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri