Tausti, uztausti rītu ar rasu, dienu ar sauli! Uztausti savu ceļu pretī saulrietam jūras smiltīs. Bet vispirms- satausti gaisa burbulīti, smilšu graudu mālā. Iepazīsti lielo mazajās rokās.

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas ietvaros Rīgas Dabaszinību skolā tiks rīkoti kursi pirmsskolas, sākumskolas, interešu izglītības un  nometņu skolotājiem.

Programma 12 akadēmisko stundu apjomā –  „Keramikas nodarbībās izmantoto paņēmienu dažādošana pirkstu muskulatūras attīstīšanai un emocionālajai audzināšanai”. Maksa par kursiem EUR 21,60.

Programma 24 akadēmisko stundu apjomā – „Pirkstu muskulatūru attīstoši darbi keramikas nodarbībās”. Maksa par kursiem EUR 43,20.

Anotācija: Padziļināt  kursu dalībnieku zināšanas par keramikas nodarbību lomu sīkās pirkstu muskulatūras attīstīšanā un pozitīvu emocionālā noskaņojuma radīšanu. Gūt ieskatu viduslaiku keramikas tehnoloģijās. Apgūt mācību metodes, piemēram, veidot praktiskas iemaņas lipināšanā.

Kursu lektore – mākslas pedagoģe Dace Asne 22069527.

Nodarbības notiks Rīgas Dabaszinību skolas Dārza namiņā, Ernestīnes ielā 8A. Pieteikšanās sākums no 11. jūnija, nodarbības plānotas pirmdienās, otrdienās no plkst. 18.00 līdz 21.00 jūlija un augusta mēnesī (pēc grupas nokomplektēšanas). Pieteikšanās - zvanot 67617732, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Bērnu un jauniešu izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” organizē un vada vides interešu izglītības skolotāju metodisko darbu Rīgā, kā arī īsteno vides interešu izglītības programmas, piedāvājot 2-25 gadus veciem bērniem un jauniešiem apmeklēt interešu izglītības pulciņus, nometnes skolu brīvlaikos, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku.

 

Sadarbības partneri