Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” maijā organizē profesionālās pilnveides kursus (A programma 12 stundu apjomā) vides izglītības un dabaszinību skolotājiem

 Pētnieciskās prasmes veicinošu spēļu, rotaļlietu, augu noteicēju izgatavošana un izmantošana vides izglītībā

Jau no pirmsskolas vecuma ir aktuāls jautājums par pētniecisko prasmju attīstīšanu. Kursu laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar inovatīviem risinājumiem pētniecisko prasmju attīstīšanā, izmantojot spēles, rotaļlietas un augu noteicējus. Profesionālo pilnveides kursu rezultātā dalībnieki pratīs radoši izmantot zinātnes rotaļlietas un vides spēles pedagoģiskajā procesā, sekmējot bērnu pētnieciskās prasmes. Katrs kursu dalībnieks dāvanā saņems kursu vadītājas Lilitas Svirževskas veidotu spēli.

Kursi notiks divās daļās:

  • gada  16. maijāBJVIC  “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes iela 8A, Rīgā no plkst. 14.30 līdz 19.00;
  • gada 23. maijāBJVIC  “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes iela 8A, Rīgā no plkst. 14.30 līdz 19.00.

Pieteikumu, lūdzu, aizpildīt elektroniski, izmantojot vietnes adresi:

https://ej.uz/RDS_petnieciba_2018   līdz 2018. gada 15. maijam.

 Papildus jautājumus sūtīt BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķei Dacei Naglei uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

Bērnu un jauniešu izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” organizē un vada vides interešu izglītības skolotāju metodisko darbu Rīgā, kā arī īsteno vides interešu izglītības programmas, piedāvājot 2-25 gadus veciem bērniem un jauniešiem apmeklēt interešu izglītības pulciņus, nometnes skolu brīvlaikos, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Sadarbības partneri