Profesionālās pilnveides kursi vides izglītības skolotājiem „Pētniecisko darbu izstrāde un izmantošana interešu izglītības programmas īstenošanā”.

Programmas mērķis ir pilnveidot skolotāju profesionālo kompetenci izstrādāt pētnieciskos darbus un izmantot tos interešu izglītības programmas mērķu sasniegšanai. Programma ietvertas lekcijas, praktiskas nodarbības un dalībnieku pieredzes apmaiņa.  

Pēc programmas apguves tās dalībniekiem būs zināšanas un izpratne par eksperimentiem, kas noderīgi dalībai dažādos forumos un konkursos, piemēram, forumā “Skolēni eksperimentē” Skolotāji pratīs sagatavot skolēnus dalībai forumos un konkursos. Kurusu vada Latvijas Universitātes docents Dr. chem.Jāzeps Logins.

Kursi notiks trīs daļās:

  • 24. oktobrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (LU DAC), Jelgavas ielā 1, Rīgā no plkst. 15.00 līdz 18.00.
  • 21. novembrī LU DAC, Jelgavas ielā 1, Rīgā no plkst. 15.00 līdz 18.00.
  • 5. decembrī LU DAC, Jelgavas ielā 1, Rīgā no plkst. 15.00 līdz 18.00.

Kursi ir saskaņoti Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā 2014. gada 24. septembrī, saskaņojuma Nr. RIIMC-14-157.

Pieteikumu, lūdzu, aizpildīt elektroniski, izmantojot vietnes adresi:

Papildus jautājumus sūtīt BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķim Pāvelam Pestovam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri