Bērnu un jauniešu vides izglītības  centrs “Rīgas Dabaszinību skola” organizē 12 stundu profesionālās pilnveides kursu programmu vides izglītības skolotājiem „Dabas muzejs – mācību vide skolēnu interešu izglītībā”.

Kursu mērķis ir iepazīties ar Dabas muzeja izglītības darba virzieniem, parādot tā tēmu un metožu izvēles daudzveidīgās iespējas un izmantošanu. Kursu laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās, kuras sekmīgi varēs integrēt savās nodarbībās. Dalībniekiem būs arī aktuāla informācija par Dabas muzeja piedāvājumu skolēniem, lai varētu labāk plānot Dabas muzeja apmeklējumus!

Dalībnieki iepazīsies ar vairākām muzejpedagoģiskām programmām un nodarbībām ekspozīcijās „Latvijas ģeoloģija”, „Mineraloģija”, „Dinamiskā ģeoloģija” un „Zemes un biosfēras evolūcija” un nodarbību telpā „Par Zemi, Sauli un mums”.

Kursi notiks Dabas muzejā, Krišjāņa Barona ielā 4, Rīgā no plkst. 14.00 līdz 18.30.

  • 13. oktobrī, 
  • 20. oktobrī.

Pieteikumu, lūdzu, aizpildīt elektroniski, izmantojot vietnes adresi:

Papildu jautājumus sūtīt BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķim Pāvelam Pestovam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Sadarbības partneri