Jauno vides pētnieku konkurss, kas šogad notiks jau 28. reizi, ik gadu pulcē jauniešus no visas Latvijas dalīties ar savu pētījumu rezultātiem. Zinātniski pētnieciskā darba tēma var būt jebkurš ar vidi saistīts jautājums. Šis konkurss ir arī nacionālā kārta, lai izvirzītu Latvijas pārstāvi dalībai Stokholmas Jauno ūdens pētnieku konkursā (Stockholm Junior Water Prize).

Lasīt tālāk ...

Šī gada 4. martā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Jauno vides pētnieku foruma "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklātā kārta. Pateicamies visiem dalībniekiem, kuri bija veikuši aizraujošus eksperimentus, pētījuši dažādas lietas un procesus un 4. martā iepazīstināja visus interesentus ar savu pētijumu un eksperimentu rezultātiem!

Lasīt tālāk ...

Vides izziņas spēļu konkursa „Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta notiks 24.04.2019., šī gada tēma “Ūdens. Ūdens? Ūdens!”.

Izveido savu aizraujošo spēli, iepazīstini visus ar to, izspēlē citu autoru veidotās spēles, smelies idejas turpmākajai darbībai!

Lasīt tālāk ...

Aicinām 1.-9. klašu skolēnus pieteikties dalībai konkursā “Skolēni eksperimentē". Ja Tev patīk pētīt, eksperimentēt, noskaidrot un atklāt, tad konkurss ir domāts tieši Tev!

2019. gada 4. martā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Rīgā, Jelgavas ielā 1 tiks rīkots konkurss “Skolēni eksperimentē”. Ja vēlies piedalīties, sagatavo praktisku, ar vidi saistītu pētījumu, novērojumu vai eksperimentu, ar kuru iepazīstināsi klātesošos un žūriju!

Lasīt tālāk ...

Konkursā "Lietu otrā dzīve" piedalījās 15 Rīgas Dabaszinību skolas audzēkņi  no pulciņiem "Ceļojums ar augiem", "Lietu otrā dzīve", "Vides eksperimenti",  kā arī Vides spēļu, Jauno ģeologu un Puķkopības pulciņa.

Lasīt tālāk ...

Sadarbības partneri