Konkursa dalībniekiem būs jāizveido un jāprezentē patstāvīgi radīta vides izziņas spēle par tēmu “Dzīvo zaļi”. Rīgas kārtā piedalīsies visas iesūtītās spēles. Piedaloties pasākumā būs iespēja ne tikai pastāstīt par savu spēli, bet arī ieraudzīt un spēlēt citu autoru spēles.

Konkurss notiks 2018. gada 24. aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

  • Pieteikšanās līdz 13. aprīlim!

Vides izziņas spēļu konkursa “Iepazīsti vidi!” mērķis ir sekmēt jauniešos izpratni par nepieciešamiem ekoloģiskiem pasākumiem pilsētvidē un popularizēt vides interešu izglītību, sekmēt skolēnu izpratni par vidi un tās problēmām.

Konkursā var piedalīties Rīgas un citu pilsētu/ novadu interešu, vispārējās, speciālās un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi individuāli vai 2-5 dalībnieku komandā. Spēles var būt dažāda veida pēc satura un formas – lomu spēles, galda spēles, imitācijas spēles, datorspēles, kustību spēles u.c. Spēlēm jābūt ar izziņas elementiem – dalībnieks, to spēlējot, uzzina kaut ko jaunu par vidi. 

Konkursa Rīgas atklātās kārtas nolikums:

Pieteikums un papildu materiāli jāiesniedz elektroniski vietnē: http://ej.uz/vides_speles_2018

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Rīgas Dabaszinību skolas izglītības metodiķi Daci Nagli pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sadarbības partneri