Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” no 01.06.2019. līdz 30.10.2019. rīko dabaszinību konkursu “Iepazīsti Latvijas dabu”. Konkursa mērķis – ieinteresēt skolēnus vides izpētē un iepazīšanā, attīstīt sadarbības un pētnieciskās prasmes. Konkursā var piedalīties aktīvie dabas pētnieki no visām Latvijas pilsētu/ novadu vispārizglītojošajām skolām, interešu izglītības iestādēm. Katras komandas sastāvā 1–3 dalībnieki – 3.-9. klašu skolēni. Šī gada temats – “Mežs”.

Konkurss notiks 2 kārtās. 1.kārtas labākie darbi tiks izvirzīti dalībai 2. kārtā, kas notiks klātienē, 2019. gada oktobrī.

Aicinām visus, kam ir interese par vidi un tās daudzveidību, piedalīties konkursā, iepazīt pētīšanas prieku un dalīties savos atklājumos ar vienaudžiem!

Pieteikumu konkursam gaidām no Tevis tikai elektroniski, izmantojot vietni https://ej.uz/Konkurss_ILD_2019 Pielikumus nosūti uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniedz personiski bērnu un jauniešu vides izglītības centrā “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes ielā 8 A (plakātus, telpiska formāta darbus u.t.t.).

Pieteikšanās/1.kārtas darbu iesniegšana līdz 30.09.2019.

Vēlam panākumus!

Konkursa nolikums (pdf)
Konkursa nolikuma pielikums (pdf)

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” skolotāju Lilitu Svirževsku, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sadarbības partneri