Spēle ir labākais veids, kā aizraujoši iepazīstināt ar faktiem, risināt problēmjautājumus un iesaistīt sabiedrību aktīvā vides saglabāšanā.

2019. gada 24. aprīlī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā norisinājās kārtējais BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” rīkotais atklātais Rīgas vides spēļu konkurss ”Iepazīsti vidi!”.

Šī gada temats - “Ūdens. Ūdens? Ūdens!”

Paldies visiem dalībniekiem, kuri bija aktīvi un, domājot par sakoptu vidi sev apkārt, ieguldīja laiku un spēku spēles tapšanā. Spēļu konkursā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits no visas Latvijas - 120, kopā prezentējot 42 spēles.

Dalībniekiem bija iespēja iepazīstināt ar savas spēles noteikumiem citus autorus un izspēlēt spēles gan ar žūrijas komisijas dalībniekiem, gan ar citiem autoriem. Lielākais ieguvums – satikt līdzīgi domājošus, aktīvus jauniešus un smelties idejas jaunām izzinošām spēlēm!

Paldies pedagogiem, kuri atbalstīja skolēnus spēļu tapšanā. Paldies žūrijas komisijai par darbu, jo izvērtēt spēles pēc kritērijiem, lai izvēlētos sešas šī gada labākās spēles, nebija viegli!

2019. gada spēļu konkursa “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātās kārtas dalībnieku un laureātu saraksts:

Turpināsim šo lielisko tradīciju un katru gadu palielināsim dalībnieku skaitu! Četrus gadus pēc kārtas mums tas ir izdevies!

Paldies mūsu atbalstītājiem –

 Informāciju sagatavoja

Bērnu un jauniešu vides izglītības centra “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķe Dace Nagle

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri