Jauno vides pētnieku konkurss, kas šogad notiks jau 28. reizi, ik gadu pulcē jauniešus no visas Latvijas dalīties ar savu pētījumu rezultātiem. Zinātniski pētnieciskā darba tēma var būt jebkurš ar vidi saistīts jautājums. Šis konkurss ir arī nacionālā kārta, lai izvirzītu Latvijas pārstāvi dalībai Stokholmas Jauno ūdens pētnieku konkursā (Stockholm Junior Water Prize).

Lai piedalītos nacionālajā kārtā, pētījums ir jāizstrādā dabas un sociālo zinātņu jomā. Temats var būt brīvi izvēlēts, bet svarīgi, lai pētījums būtu virzīts uz vismaz vienu no dotajiem mērķiem:

dzīves kvalitātes uzlabošana, uzlabojot ūdens kvalitāti,

ūdens resursu izmantošana un pārvaldība,

ūdens un notekūdeņu attīrīšana.

Arī šogad – ikgadējā Jauno vides pētnieku konkursā vidusskolēni prezentēs savus izstrādātos zinātniski pētnieciskos darbus ar vidi vai ūdeni saistītās jomās.

Konkurss notiks sestdien, 11. maijā plkst. 10.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Aicinām visus, kam ir interese par vidi, piedalīties konkursā, iepazīt pētīšanas prieku un dalīties savos atklājumos ar vienaudžiem!

Šogad pieteikumu un zinātniski pētniecisko darbu sagaidām no Tevis tikai elektroniski, izmantojot vietni http://ej.uz/_JVPK_2019

Pieteikšanās līdz 25. aprīlim!

 

Konkursa nolikums (pdf) 

 

Uz norādīto elektronisko adresi anketā, tiks nosūtīta visu dalībnieku pētniecisko darbu anotāciju apkopojums!

Sāc laicīgi gatavoties, izstrādājot pētniecisko darbu, noformējot stenda plakātu un sastādot mutisko ziņojumu!

Vēlam panākumus!

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķi Daci Nagli uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Sadarbības partneri