Pēc vasaras brīvdienām, aicinām Rīgas skolu 1.-9. klašu skolēnus ciemos pie mums, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju, piedaloties vides izziņas konkursā ”Nāc dārzā ciemoties!”

Konkurss notiks šā gada 17. septembrīRīgas Dabaszinību skolas dārzā Ernestīnes ielā 8A.

Šī gada tēma – “Garšaugi”.

Konkursa sākums plkst. 13.00. Sākuma laiks tiks precizēts atkarībā no pieteikto grupu skaita, 14. septembrī publicējot precizētus sākuma laikus mājas lapā www.rds.lv.           

Katru komandu veido  4  dalībnieki. Dalībnieki sacentīsies 3 vecuma grupās:

  • 1.- 3. klašu;
  • 4.- 6. klašu;
  • 7.- 9. klašu.

Komandas veiks dažādus praktiskus un radošus uzdevumus par garšaugiem. Dalībniekiem būs jāsagatavo arī mājas darbs – kompozīcija no dabas materiāliem par tēmu “Latvijai – 100!” Katrā vecuma grupā tiks apbalvotas trīs labākās komandas, pārējās komandas saņems pateicību par piedalīšanos.

Pieteikumu konkursam jāaizpilda elektroniski līdz 2018. gada 11. septembra vakaram interneta vietnē http://ej.uz/RDS-darzs-2018

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazināties ar RDS izglītības metodiķi Inetu Bērziņu elektroniski pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri