Vides izziņas spēļu konkursa „Iepazīsti vidi!” šī gada tēma „Ekoloģiskā pilsēta”.

Konkurss notiks 2017. gada 25. aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (DAC), Jelgavas iela 1, Rīgā.

  • Pieteikšanās līdz 18. aprīlim!

Vides izziņas spēļu konkursa “Iepazīsti vidi!” mērķis ir sekmēt jauniešos izpratni par nepieciešamiem ekoloģiskiem pasākumiem pilsētvidē un popularizēt vides interešu izglītību, sekmēt skolēnu izpratni par vidi un tās problēmām.

Piedaloties pasākumā Tev būs iespēja ne tikai pastāstīt par savu aizraujošo spēli, bet arī ieraudzīt un spēlēt citu autoru spēles!

  • Visas iesūtītas spēlēs atbilstoši nolikumam piedalīsies klātienes Rīgas kārtā.

Konkursā var piedalīties Rīgas un citu pilsētu/ novadu interešu, vispārējās, speciālās un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi individuāli vai komandā 2-5 dalībnieki. Spēles var būt dažāda veida pēc satura un formas – lomu spēles, galda spēles, imitācijas spēles, datorspēles, kustību spēles u.c. Spēlēm jābūt ar izziņas elementiem – dalībnieks, to spēlējot, uzzina kaut ko jaunu par vidi, saistībā ar tematu.

Konkursa Rīgas atklātās kārtas nolikums:

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar Bērnu un jauniešu vides izglītības metodiķi “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķi Pāvelu Pestovu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri