Aicinām Rīgā un jo īpaši Āgenskalnā dzīvojošos seniorus un ģimenes ar maziem bērniem izmantot iespēju Rīgas Dabaszinību skolas siltumnīcās un āra teritorijā iekopt savu stūrīti un izaudzēt ekoloģisku pārtiku! Sāksim sēt un stādīt jau aprīļa mēnesī un audzēsim visas vasaras garumā. Pašu rokām izaudzētai ražai ir īpaša vērtība!

Pirmā tikšanās un iepazīšanās jau trešdien, 11. aprīļa pēcpusdienā plkst. 16.00 Rīgas Dabaszinību skolas telpās Ernestīnes ielā 8A.

Ja nav iespējams tikt šajā laikā, zvaniet, rakstiet un piesakieties , lai zinām, ka vēlaties pievienoties projektam un varam rezervēt Jums zemes gabaliņu.

Rīgas Dabaszinību skola sniedz iespēju Āgenskalna un citu vietējo apkaimju vientuļajiem senioriem un ģimenēm ar maziem bērniem izaudzēt pašiem sev ekoloģisku pārtiku  skolas siltumnīcās vai āra teritorijā, veicinot  cilvēku sociālu integrēšanos un jēgpilni pavadot brīvo laiku.

Projektu Pašu rokām audzēts!” finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma.

Bērnu un jauniešu izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” kopš 1995. gada īsteno vides interešu izglītības programmas, piedāvājot 2-25 gadus veciem bērniem un jauniešiem apmeklēt interešu izglītības pulciņus, nometnes skolu brīvlaikos, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Projekta vadītāja: Ineta Bērziņa, tālrunis: 27842663

Kontakti: Ernestīnes iela 8A, Āgenskalns, Rīga

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis 67617732, 27842663

 

 

Sadarbības partneri